wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Orkiestra Wesele Tczew

 Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w Tczewie.Obsługujemy m. in. następujące uroczystości: wesele, zabawa, studniówka, połowinki, otrzęsiny ,impreza integracyjna, firmowa, poprawiny, bal gimnazjalny, bankiety, urodziny i inne.
Zapewniamy całe mnóstwo wyjątkowej zabawy i gwarantujemy tylko udane imprezy!


Zapraszamy do kontaktu z nami


Zespół muzyczny Tczew Trans każdą uroczystość weselną czy inną imprezę prowadzi w 
sposób indywidualny, prawidłowy i odpowiedzialny, a całość dopełnia przemyślany i odpowiednio dobrany repertuar muzyczny, który jako zespół na wesele Tczew nieustannie wzbogacamy o taneczne hity muzyki weselnej.

Tworzymy trzyosobowy weselny zespół wokalno - instrumentalny oferujący usługi muzyczne w Tczewie. Swoją obecnością uświetnimy przyjęcie weselne, bankiet oraz wszelkiego rodzaju taneczne imprezy muzyczne okolicznościowe. Jako zespół na wesele Tczew mamy do zaoferowania szeroki repertuar muzyki na wesele polskiej i zagranicznej. Od początku do końca imprezy dbamy o właściwy nastrój i atmosferę. Podczas występów prowadzimy różnego rodzaju zabawy i konkursy. TRANS to orkiestra weselna Tczew, który dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaangażowaniu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów z Tczewa.

Właściwie każda para młoda przy organizowaniu wesela w Tczewie staje prędzej czy później przed wyborem pomiędzy dj’em a zespołem muzycznym. Obie te opcje mają swoje plusy i minusy, dzisiaj jednak skupimy się na zespołach na wesele i ich zaletach. Zespół muzyczny Tczew na weselu to opcja na pewno bardziej kosztowna, jednak wątpię by ktoś po wyborze zespołu żałował dokonanej decyzji. Zacznijmy od tego że tradycyjnie, zazwyczaj na weselach grana jest muzyka na żywo. To powód dla typowych tradycjonalistów którzy chcą tradycyjnego, polskiego wesela. Wiele starszych osób może stwierdzić że bez zespołu na weselu, nie ma wesela. Nie jest to logiczny powód, jednak i tak wiele osób to przekonuje, chcąc urządzić jak najlepsze wesele Tczew na którym każdy z gości będzie się dobrze bawić. Kolejna sprawa jest taka, że muzyka grana na żywo przez orkiestrę weselną o wiele lepiej pobudza ludzi to tańca i zabawy. Tak to już jest że żywe instrumenty zazwyczaj o wiele lepiej spisują się w takich sytuacjach. Oczywiście pod warunkiem że dany zespół muzyczny Tczew potrafi dobrze grać i ma dobre brzmienie. Następny dość istotny powód, to umiejętność bycia wodzirejem. Nie każdy dj potrafi dobrze poprowadzić zabawy weselne, z kolei wokaliści zespołów na wesela mają to już bardzo dobrze opracowane ze względu na swój staż w pracy, bo jak wiadomo zespoły weselne są o wiele częściej wybierane. Zazwyczaj muzyczne zespoły weselne Tczew mają też o wiele lepsze doświadczenie, a co za tym idzie potrafią o wiele lepiej dobrać repertuar na przyjęcie. Jedyne minusy takich zespołów muzycznych mogą się pokazać przy tym, kiedy będziemy chcieli by nasz repertuar był jakiś bardzo nietypowy. Wiadomo, dj może zagrać wszystko, natomiast orkiestra weselna Tczew przez swoje instrumentarium jest zazwyczaj ograniczona. W innych sytuacjach w konfrontacji z dj to zawsze zespoły muzyczne wygrywają. Nie tylko na weselach, ale też wszelkich innych imprezach okolicznościowych, które nie mogą odbyć się bez muzyki. Zespół muzyczny na wesela w Tczewie serdecznie zachęca do rezerwacji terminów imprez na rok 2014. Jeżeli potrzebny Państwu zespol na wesele w Tczewie, zespół na bal gimnazjalny, czy orkiestra na imprezę firmową lub urodziny - zapraszamy do kontaktu z naszą orkiestrą weselną, która swoją muzyką oraz wzorowym konferansjerskim prowadzeniem rozkręci każde wesele, jubileusz czy inną muzyczną imprezę 2014 w Tczewie! Postaw na doświadczony zespół weselny! Grupa muzyczna TRANS to zespół na wesele Tczew, który grając zachęca do zabawy. Pełne dynamiki prowadzenie imprez przez zespół muzyczny na wesele Tczew TRANS to pewność dobrej zabawy. Trzy wokale, nagłośnienie, oświetlenie sceny i stosowny repertuar sprawia, że zespol weselny Tczew TRANS jest zespołem kompletnym.