wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Szamotuły Wesele Orkiestra

Zespół muzyczny na wesele TRANS zajmuje się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych w Szamotułach.


Obsługujemy następujące typy imprez:

wesela Szamotuły, bankiety, studniówki, imprezy integracyjne dla firm, bale, połowinki, osiemnastki, rocznice ślubu, urodziny, przyjęcia, komunie, sylwestry, wieczorki, bal gimnazjalny, karnawałowy, prywatki, poprawiny i każdą inną, gdzie potrzebna jest dobra zabawa.

Jesteśmy orkiestrą złożoną zasadniczo z trzech osób, jednak na Państwa życzenie zagramy również w duecie, lub w składzie złożonym z 4 osób, z "żywą"perkusją.

Zapraszamy serdecznie do współpracy 


orkiestra weselna trans - Szamotuły
 
TRANS - zespół na wesele Szamotuły serdecznie zaprasza i zachęca do kontaktu i rezerwacji terminów na imprezy muzyczne w roku 2014 z udziałem naszej orkiestry weselnej. Wiosenne promocje 30% na wesela w Szamotułach, imprezy firmowe, urodzinowe i bale gimnazjalne. Nasza orkiestra weselna Szamotuły to mega udana impreza i zawsze pełny parkiet, a to za sprawą muzyki, repertuaru i żywiołowego prowadzenia każdego balu. Zapraszamy do wspólnej, weselnej zabawy na szamotulskich parkietach w roku 2014! Zespół weselny TRANS - Tylko dobra muzyka i jeszcze lepsza zabawa! Orkiestra weselna, która rozbawi i zachęci i poderwie do tańca całe Szamotuły!
zespol wesele szamotuly - imprezy 2014