wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Wesele Orkiestra Czarnków

Zespół muzyczny na wesele Czarnków – Orkiestra weselna Czarnków


Zespół muzyczny na wesele TRANS zajmuje się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych w Czarnkowie.


Obsługujemy następujące typy imprez:

wesela, bankiety, studniówki, imprezy integracyjne dla firm, bale, połowinki, osiemnastki, rocznice ślubu, urodziny, przyjęcia, komunie, sylwestry, bal gimnazjalny, karnawałowy, prywatki, poprawiny i każdą inną, gdzie potrzebna jest dobra zabawa.

Jesteśmy orkiestrą złożoną zasadniczo z trzech osób, jednak na Państwa życzenie zagramy również w duecie, lub w składzie złożonym z 4 osób, z "żywą" perkusją.

Zapraszamy serdecznie do współpracy 
Zespół na wesele Czarnków, orkiestra weselna. Zespoły weselne Czarnków, orkiestry na wesela. Zespół muzyczny Czarnków, grupa muzyczna. Zespół na wesele Czarnków, zespoły weselne z Czarnkowa.

orkiestra weselna trans – Czarnków
♫ ♫ ♫ Jeśli poszukujesz właśnie zespołu, który zapewni profesjonalną oprawę muzyczną na weselu, studniówce, balu, bankiecie, festynie - koniecznie zapoznaj się z ofertą zespołu muzycznego TRANS. Gramy utwory polskie i zagraniczne, znane od lat przeboje i najnowsze muzyczne hity. Orkiestra weselna Czarnków TRANS to szeroki repertuar, doskonała atmosfera i pełen profesjonalizm. Z zespołem weselnym TRANS każde wesele w Czarnkowie jest udane a Państwa Goście uśmiechnięci !! Zapewniamy doskonałą zabawę do białego rana zarówno na parkiecie jak i za stołami. Każde wesele obfituje w różnego rodzaju zabawy i konkursy. Mamy do zaproponowania bardzo szeroki wybór konkurencji oczepinowych. Każda para ma możliwość własnej wizji i interpretacji oczepin poprzez wybrania sobie z naszego Scenariusza Weselnego tych zabaw które im najlepiej się spodobają. Orkiestra na wesele Czarnkow TRANS zapewni Wam profesjonalną obsługę imprez takich jak : wesela, studniówki, imprezy firmowe, eventy, urodziny, andrzejki, bale, przyjęcia, imprezy plenerowe oraz okolicznościowe. Najczęściej nasze imprezy gramy na terenie województwa wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego ♫ ♫ ♫