wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Wesele Wągrowiec Orkiestra

Zespół muzyczny na wesele TRANS zajmuje się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych w Wągrowcu.


Obsługujemy następujące typy imprez:

wesela, bankiety, studniówki, imprezy integracyjne dla firm, bale, połowinki, osiemnastki, rocznice ślubu, urodziny, przyjęcia, komunie, sylwestry, bal gimnazjalny, karnawałowy, prywatki, poprawiny i każdą inną, gdzie potrzebna jest dobra zabawa.
Jesteśmy orkiestrą złożoną zasadniczo z trzech osób, jednak na Państwa życzenie zagramy również w duecie, lub w składzie złożonym z 4 osób, z "żywą" perkusją.


Zespół na wesele Wągrowiec zaprasza serdecznie

Wągrowiec wesele


orkiestra weselna trans
Wągrowiec
Zespół na wesele Wągrowiec - orkiestra weselna

Zespół na wesele Wągrowiec wykonuje tradycyjną muzykę biesiadną jak też nowoczesną. Zespół na wesele Wągrowiec TRANS to również zabawy dla dzieci. Zespół weselny Wągrowiec TRANS jest kapelą na ślub i wesela. Zespół na wesele Wągrowiec to także współpraca ze sprawdzonymi kamerzystami i fotografami ślubnymi. Zespół na wesele Wągrowiec to kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych tj. wesela, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice, wieczory panieńskie etc. Jako zespół na wesele Wągrowiec posiadamy własny transport, jesteśmy niezależni. Zespół muzyczny Wągrowiec to obsługa imprez szkolnych, połowinki, studniówki, półmetki, bale gimnazjalne. Orkiestra weselna Wągrowiec - zespół na sylwestra, bal karnawałowy. Zespół na wesele Wągrowiec zapewnia wystrzałową i wymarzoną imprezę .Zespol na wesele wagrowiec Orkiestra weselna Wągrowiec T R A N S to także świetne zabawy integracyjne oraz super konkursy z nagrodami.Zespół na wesele Wągrowiec gra Boys "jesteś szalona" ( disco polo ) , Zespół na wesele Wągrowiec wykona Weekend " Ona tańczy dla mnie " ( dance ) , zespol na wesele Wagrowiec zagra " Kawiarenki " , " W gorącym słońcu Casablanki " ( coś dla starszego pokolenia ) , zespół na wesele wągrowiec zaprezentuje ' Zorbę " , " Kankana ",  "Macarenę " ( światowe przeboje ) , Zespół muzyczny Wągrowiec wystąpi też z muzyką cygańską, biesiadną i śląską. Dobry zespół na wesele Wągrowiec poprowadzi Waszą uroczystość okolicznościową z pomysłem i wyczuciem. Zespół na wesele Wągrowiec to kapela, która zawsze wychodzi na przeciw państwa oczekiwaniom, to zespół muzyczny, który mądrze wykorzystuje zdobyte doświadczenie muzyczne. Imprezy Wągrowiec 2013 - starsze nutki do pośpiewania i potańczenia oraz najnowsze piosenki do wspólnego poszalenia. Jeżeli dosyć Masz czytania ogłoszeń "profesjonalnych" zespołów weselnych - ZADZWOŃ - Zespół muzyczny Wągrowiec TRANS rozkręci Twoich gości i uczyni Twoją imprezę niezapomnianą!