wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Sala Weselna / Dom Weselny


Gdy nadchodzi ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu Pary Młodej –„ Ślub”, jest to ważny i podniosły dzień, przepełnionym szczęściem i radością. Każda Para Młoda po ślubie chciałaby aby ich przyjęcie weselne odbyło się w jakimś wyjątkowym miejscu w ekskluzywnej Sali. Takie romantyczne miejsce oferują Domy Weselne zawierające bogate wnętrza i dekoracje.

Wybierając miejsce na wesele trzeba uwzględnić proporcje ilości zaproszonych gości do rozmiaru Sali, tak aby było przestrzennie. Należy pamiętać o miejscach parkingowych dla gości, miejscu dla zespołu weselnego , miejsce do tańczenia , menu kulinarne, profesjonalna obsługa, sala klimatyzowana. Większość Domów Weselnych spełnia te wymagania.

Naturalnie aby impreza weselna była udana najważniejsza jest dobra muzyka i miejsce do zabawy, trunki, smaczna kuchnia i dobry humor. Jeśli te warunki są spełnione, to każda impreza weselna będzie udana, a Nowożeńcy i goście w pełni usatysfakcjonowani.

Życzymy wszystkim Młodym Parom aby spełnili swoje marzenia o pięknym weselu i wybrali właściwy Dom Weselny z odpowiednią salą, na której odbędzie się Ich uroczystość weselna...
Przyjęcie weselne to stary polski zwyczaj, który nakazuje świeżo upieczonej parze młodej zabawić gości, aby wspólnie świętować sakramentalne „tak” dopiero co wypowiedziane przed ołtarzem. Od bardzo dawna zabawa ta nosi nazwę wesele, która to sama za siebie mówi, że jest to przyjęcie radosne i optymistyczne. Wesele jest huczną zabawą organizowaną tuż po ślubie – kościelnej ceremonii – zazwyczaj na specjalnie przeznaczonych do tego celu salach weselnych będących w stanie pomieścić sporą ilość osób. Zaproszeni goście to członkowie rodziny pani młodej jak i pana młodego, ale również ich bliscy znajomi czy przyjaciele. Goście weselni mają obowiązek oczywiście odświętnego stroju – panie zakładają piękne sukienki, zaś panowie – garnitury. Przez cały czas trwania zabawy przygrywa orkiestra, organizująca w międzyczasie różnego rodzaju gry, zabawy czy konkursy. Tradycyjne przyjęcie weselne trwa dwa dni – w pierwszy dzień rozpoczyna się zaraz po ceremonii ślubnej i kończy zazwyczaj nad ranem. W drugi dzień organizowane są tak zwane poprawiny, które trwają już znacznie krócej, bo jedynie kilka godzin.