wesele zespół muzyczny

wesele zespół muzyczny

Zespół na wesele

Zespół z perkusją i muzyka w 100% na żywo.
Wszystkim z Państwa pragnącym bawić się przy większym zespole mamy do zaproponowania skład złożony z czterech muzyków i będą to instrumenty: akustyczna ( naturalna ) "żywa" perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa i instrumenty klawiszowe. Na życzenie nasze szeregi zasilić może również saksofonista. Macie zatem Państwo możliwość wyboru składu, ilości muzyków oraz ulubionych instrumentów.

Przez wiele lat naszej działalności artystycznej zdobyliśmy cenne doświadczenie i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i nowinkami w branży weselnej. Chętnie podzielimy się tym z Państwem i doradzimy w sprawach ogólnych organizacji przyjęcia weselnego czy też każdej innej imprezy. Poradzimy w wyborze sali bankietowej czy domu weselnego jak również właściwego fotografa ślubnego czy kamerzysty. Wszystko po to, byście Państwo mogli być spokojni o przebieg całej uroczystości weselnej.
Nasza kapela ma bardzo bogaty i różnorodny repertuar muzyczny na wesela, studniówkę czy bankiet. Obejmuje on zarówno utwory dla starszego pokolenia (gramy muzykę zarówno z lat 50-tych,60-tych, 70-tych,80-tych), jak również bardziej znane utwory i najnowsze piosenki list przebojów. W repertuarze prezentowanym przez zespół TRANS znajduje się muzyka na wesele (utwory weselne), muzyka biesiadna, rockowa, oraz muzyka akordeonowa, śląska, disco polo i cygańska. Troszczymy się o to, by nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana do oczekiwań i gustów. Repertuar wykonywanych piosenek zawsze dostosowujemy podczas zabawy, do bawiących się aktualnie imprezowiczów! Dzięki zdobytemu doświadczeniu i pracy w branży muzycznej, jesteśmy w stanie już od początku zabawy "wyczuć" typ muzyki, jaki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym śladem gramy to, co porusza ich do tańca, zapewniając tym samym świetną zabawę.

Kapela weselna TRANS w sposób indywidualny podchodzi do każdego wesela, ponieważ każde z nich jest inne i wyjątkowe. Nasza orkiestra weselna często słyszy od przyszłych Par Młodych pytania odnośnie ilości granych piosenek w jednym bloku muzycznym. Jesteśmy przygotowani technicznie do grania bardzo długo, nie robiąc zbędnych przerw. Zespół weselny TRANS chce przede wszystkim podtrzymywać dobrą zabawę oraz podkreślić wyjątkowość każdej imprezy. Ilość piosenek, które zagramy, zależy jedynie od wytrwałości i chęci do dalszej zabawy biesiadników na weselu. Jesteśmy czujni i jako orkiestra weselna z praktyką zawsze bacznie obserwujemy sytuację na weselnym parkiecie, dążymy bez przerwy do tego, by podtrzymywać trwającą, udaną rozrywkę. Nasz muzyczny repertuar rozmaitych piosenek został dobrany tak, by każdy z obecnych gości w każdym wieku, znalazł w nim coś dla siebie, aby mógł posłuchać i zatańczyć swoją ulubioną piosenkę.

TRANS * to kapela na wesela, osiemnastkę, połowinki, półmetek, prymicję, bankiet, imprezę firmową, integracyjną, dancing, zabawę studniówkową i karnawałową, bal, sylwestra, poprawiny, komunię, bal gimnazjalny, otrzęsiny, urodziny, jubileusz, rocznice ślubu, zabawę, imprezy taneczne, okolicznościowe, prywatki, wieczorki, dni miasta, imprezy plenerowe, festyn, meeting, imprezę disco polo, konferencje.Nasze usługi muzyczne świadczymy w województwach - pomorskie , zachodniopomorskie , kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i warmińsko-mazurskie.